Állásajánlat

Ha téged is a technológia mozgatés egy-egy Intel vagy AMD bejelentéstől megemelkedik a pulzusod, akkor várunk szeretettel, legalább egy beszélgetésre. Mi is kockák vagyunk, szóval valószínűleg megértjük majd egymást 🙂

A fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket az info@magnadigital.hu címre várjuk.

Nyitott pozícióink jelenleg:

Szakeladó

Feladatok:
– Az ügyfelek kiszolgálása az üzletben
– Termékek és szolgáltatások ajánlása és bemutatása az ügyfeleknek
– Alapvető szerviz folyamatokban való részvétel (telepítés, beüzemelés)

Elvárások:
– Alapvető informatikai ismeretek
– Termékismeret (hardverek és perifériák)
– Megfelelő kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyt jelent:
– Angol nyelvtudás
– Irodai programok és egyéb célszoftverek átfogó ismerete. (Office, Adobe szoftverek stb.)
– Értékesítésben és/vagy informatikai karbantartásban szerzett tapasztalat

Fizetés:
– A bérigényt az önéletrajzban kérjük feltüntetni!

Egyéb extra juttatások!

Webfejlesztő

Feladatok:
– Saját és ügyfeleink weboldalaink kezelése, karbantartása
– Egyszerű weboldalak elkészítése (static HTML és WordPress)

Elvárások:
– Alapszintű szakmai tapasztalat
– Referenciamunka bemutatása
– Alapszintű angol nyelvtudás

– Szerveres ismeretek
– Webtárhelyek és domain nevek kezelésében szerzett tapasztalat

Fizetés:

Lépj velünk kapcsolatba!

Itt is küldhetsz nekünk üzenetet, de vedd figyelembe, hogy itt nem tudsz fájlokat csatolni az üzenethez!